30. november 2009

19.-20. novembril toimub Käärikul konverents „Teenus külla või teenusele külla?“, mis saab teoks nelja Kagu-Eesti Leader-tegevusgrupi ühistööna.
Tänavuse konverentsi põhiteemaks on küsimus, kas tuua teenused külaelanikule lähemale või viia inimesed linna, teenusele külla.  Ettekannete teemade hulgas räägitakse teenuste planeerimisest, omavalitsuse rollist teenuste kättesaadavuse tagamisel ning tema võimekusest antud küsimuses, alternatiivse ühistranspordi võimalusest ja paljust muust. Oma kogemustest teenusepakkujana tulevad rääkima Swedbank-i ja Eesti Posti esindajad ning kauplusauto ja külakohviku omanikud.  Sarnaselt mullusele konverentsile toimuvad ka tänavu arutelud töörühmades, milles saavad kaasa lüüa kõik konverentsil osalejad.

Konverents on suunatud küla eestvedajatele, omavalitsuste juhtidele ja arendusspetsialistidele, ettevõtjatele, aktiivsetele noortele ja teistele, kel huvi külaelu arendamisel kaasa rääkida.

Konverentsi kava leiad siit.
Konverentsil osalemine on tasuta. Registreeruda saab 12. novembrini, telefonil
730 4071, 5661 2749, e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Konverentsi korraldajateks on Põlvamaa, Võrumaa ja Valgamaa Partnerluskogud ning Piiriveere Liider.

Konverentsi rahastatakse Leader meetmest.

Tulevased üritused

Üritusi ei ole

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva