Eeloleval aastal on kavandatud partnerluskogul kaks taotlusvooru. Veebruaris on avatud kogukonnameede tegevusvõimaluste loomiseks ja ettevõtlusmeetmesse ootame taotlusi elukondlike teenuste arendamiseks märtsis.

23. jaanuarist kuni 10. veebruari kella 16.00 ootame toetustaotlusi kogukonnameetmesse, kuhu on oodatud investeeringuprojektid, mis aitavad luua kohalikele elanikele uusi tegevusvõimalusi.
Toetust saavad taotleda meie tegevuspiirkonnas tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused ning kohalikud omavalitsused. Projektidega on võimalik osta põhivaralisi vahendeid ja seadmeid, kohandada ruume ning ehitada rajatisi. 

Maksimaalne toetus taotluse kohta on 27 000 eurot.

Kogukonnameetme 2.1 taotlemise tingimused

20. veebruarist kuni 10. märtsi kella 16.00 saab esitada toetustaotlusi elukondlike teenuste arendamiseks vajalikeks investeeringuteks. Taotleda saavad tegevuspiirkonnas tegutsevad ettevõtted ja FIEd ning ettevõtlusega tegelevad mittetulundusühingud ja sihtasutused.
Elukondlikud teenused on esmatasandi teenused, mis peavad inimestele igapäevaselt ja võimalikult lihtsalt kättesaadavad olema (nt esmatarbekaubad, söögikohad, arstiabi, hoolekanne, postipank, lastehoid, isikuteenused – juuksur, pesumaja, saunateenus jne). Elukondlikud teenused on suunatud eelkõige kogukonna liikmetele – kasusaaja on kohalik elanik.

Maksimaalne toetus taotluse kohta on 20 000 eurot.

Elukondlike teenuste meetme 1.2 taotlemise tingimused  

Info: Tiina Ivask - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5349 1195 ja Aili Keldo - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5373 5503

Tulevased üritused

Vaata ka

Maal elamise paev Logo 12

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

 

 

Maaelu võrgustik

Valgamaa arenguagentuur

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva