18. juuli – 5. august 2016 on avatud Valgamaa Partnerluskogu meede 1.2 „Investeeringud kogukonnale vajalikesse elukondlikesse teenustesse, sh kogukonnateenustesse“ taotlusvoor.

Toetust saavad taotleda kuni üheksa töötajaga ettevõtted ja MTÜ-d või SA-d, mis tegutsevad Valgamaa Partnerluskogu tegevuspiirkonnas.

Elukondlikud teenused on esmatasandi teenused, mis peavad inimestele igapäevaselt ja võimalikult lihtsalt kättesaadavad olema (nt esmatarbekaubad, söögikohad, arstiabi, hoolekanne, postipank, lastehoid, isikuteenused – juuksur, pesumaja, saunateenus jne). Elukondlikud teenused on suunatud eelkõige kogukonna liikmetele – kasusaaja on kohalik elanik.

Toetatavad tegevused:

  • teenuse osutamiseks vajalike ruumide kohandamine või renoveerimine;
  • investeeringud teenuse osutamiseks vajalikesse vahenditesse ja seadmetesse.

Toetus taotluse kohta taotlusvoorus on 1 000 – 8 000 eurot.

Üksikasjalik info taotlemise kohta on kättesaadav meie koduleheküljel.

Taotleja abistamiseks oleme kokku pannud taotlemise meelespea, kuhu on kokkuvõtlikult koondatud kõik taotlemiseks ja projekti elluviimiseks vajalik info.

Sellel perioodil on taotluste esitamisel mitmeid muudatusi. Suurim neist on see, et enam ei saa taotlusi esitada paberkandjal ja e-posti teel vaid kõik taotlused koos nõutavate lisadega esitatakse e-pria keskkonnas. E-pria kasutamise juhend.

Selleks, et e-pria kasutamine sujuks tõrgeteta ja kõik vajalikud dokumendid saaksid esitatud, soovitame kindlasti enne taotlemist ühendust võtta meetme koordinaator Aili Keldoga e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. telefonil 5373 5503 või eelneval kokkuleppel partnerluskogu kontoris Otepääl, Valga põik 3.

Tulevased üritused

Üritusi ei ole

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva