3.-17. maini on avatud Valgamaa Partnerluskogu meede 2 „Kogukonnad ja noored - kogukonna algatused oma elukeskkonna parandamiseks“ taotlusvoor. Toetuse taotlejaks saavad olla mittetulundusühingud, sihtastusued ja kohalikud omavalitsused.

Meede on jagatud kaheks tegevuseks:

Tegevus 2.1 „Aktiivne kogukond ja noored“ vahendid ja seadmed uute tegevusvõimaluste loomiseks. Toetatakse tegevusvõimaluste pakkumiseks vajalike seadmete ja vahendite soetamist.

Toetus taotluse kohta on 1000–7000 eurot.

Tegevus 2.2 „Väärt elukeskkond“: investeeringud kogukonna- ja noortekeskuste tegevusvõimaluste laiendamiseks kogukonnakokkuleppe alusel.

Toetuse taotlemiseks on omavalitsuspiirkondades toimunud kogukonnaeestvedajate koosolekud, kus on kokku lepitud esitatavad projektitaotlused.

 

Üksikasjalik info taotlemise kohta on kättesaadav meie koduleheküljel.

Sellel perioodil on taotluste esitamisel mitmeid muudatusi. Suurim neist on see, et enam ei saa taotlusi esitada paberkandjal ja e-posti teel vaid kõik taotlused koos nõutavate lisadega esitatakse e-pria keskkonnas.

Selleks, et kõik võimalikult tõrgeteta sujuks korraldame taotlejatele 4. mail infopäeva Valga maavalitsuse suures saalis, kus

  • räägime, kuidas taotlust esitada ja millised dokumendid peavad taotlusele lisatud olema;
  • tutvustame taotluse menetlust ning toetuse saaja kohustusi;
  • vaatame, kuidas käib toetustaotluse esitamine e-PRIAs.

Osalejatel palume kaasa võtta sülearvuti või muu seade, millega oleks võimalik kohapeal e-PRIAsse siseneda. Kes veel ei ole siis saate eelnevalt ennast ka e-pria kasutajaks registreerida.

 

Infopäevale registreerumiseks saatke kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 3. maiks.

Kui taotlemisel on vaja nõu või abi, siis võtke kindlasti ühendust meetme koordinaator Aili Keldoga e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefonil 5373 5503 või eelneval kokkuleppel partnerluskogu kontoris Otepääl, Valga põik 3.

Tulevased üritused

Üritusi ei ole

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva