Noorteleht-Tankla-nr7-05-2012 1Meil on rõõm teatada, et on ilmunud Tankla noortelehe suvine number. Kui loed uhiuut päikeseloojangut meenutavate värvidega väljaannet, leiad kindlasti palju põnevat, aga ka vajalikku lugemist.

Suvekuu Tankla fookuses rändad ajast tagasi noortega, kes käisid Austrias ja Lätis kogemusi noppimas. Üsna pea sõidavad kaks Valgamaa neidu aastaks välismaale, et vahetusõpilase elu mekkida. Kaanelugu verinoorest poistebändist viib lugejad nende sisemaailma. Võrumaalt pärit reporter Jane Saluorg kirjeldab rubriigis „Arva ja kuuluta" segaseid tundeid, mis valdavad abituriente kooli lõpetamise eel.

Oled näinud EnergiaTV esikoha ja publiku lemmiku pälvinud lühifilmi „Saatuse teekond", aga ei tea, mis loom see VIFO ikkagi on? Või tahad rohkem teada saada Ester Karusest, kes võidutseb Kristiine supermodelli konkursi esikolmikus? Vii ennast kurssi rubriigis „Noored võtavad ette".

 

Põneva persooni" rubriigis leiad intervjuu teleajakirjaniku Urmas Vainoga, kes meenutab lapsepõlve ja avab ukse „Terevisiooni" maailma. Kas teadsid, et Valgamaa noor Roland Seer on üks Tenfold Rabbiti muusikavideo „Oblivion" tegijatest? Tekkis huvi?. „Teadmistepagas" aitab nõuannetega, kui tahaksid rohkem teada saada lõpuriiete etiketireeglitest.

Alates suvekuu lehest võtame spordirubriigis luubi alla erinevad sporditeemad. Tänavuse suvekuu numbri rõhk on kergejõustikul: loe ajaloost, Sooru tüdruku Johanna Ardeli treeninglaagrist Tenerifel ja sellest, kuidas noored sportlased kavatsevad suve veeta.

Noortelehe Tankla suvekuu numbri viimastel lehekülgedel tutvu, kuidas suveks tööle saada ja mida kujutab endast „Rocki Nostalgiakontsert Valga noortega".

Kõiki neid lugusid saab lugeda lehe PDF väljaandest, kui ka on kättesaadav Issuu keskkonnas, kus seda veebilehitseda saab.

Paberlehte jagavad Valgamaa Partnerluskogu, HSL Consultancy ja Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla koos oma koostööpartneritega kõigile maakonna noortekeskustele, koolidele, kultuuriasutustele ning kõigile huvilistele  ning ka siis, kui avaldate ise otse oma soovi toimetuse üldmeiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Järgmine noorteleht Tankla ilmub oktoobrikuu alguses 2012. Kellel on sinna teemasid pakkuda või kes soovib ise meie väga vahva toimetusega liituda, siis andke sellest märku esimesel võimalusel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!

Tulevased üritused

1 Veebr
Kogukonnameetme taotlusvoor
Kuupäev 1. Veebr 2021 00:00 - 19. Veebr 2021 16:00
1 Veebr
Kogukonnameetme infopäev
1. Veebr 2021 15:00 - 17:00

Vaata ka

Kogukonna vedurid 2018 WEB banner 210x400px 01

fb logo

pria1

louna eesti kupongirmt 2016 2017 esikaas

  leader lood 2009 2014 

adapter_banner-small-1.jpg

Tankla film_2

Ilus maa

Tankla aastaraamat

Leader_liit_logo.png

Valgamaa klalood2 

cropped-cropped-ng-louna-eesti-logo-3001 

Maale-elama

 

maainfo

Valgamaa arenguagentuur

Piirkonnad

Valga

Otepää

Elva